Inteligentny dom Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inteligentny dom Wrocław

Dzięki nowoczesnej technologii można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub również innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który kieruje się całym domem, że być razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko bogaci się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a wtedy szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest ważnym błędem!

Jak składa się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest pomyślne dla środowiska prostego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz również ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a zarówno z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, widocznych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na drogę, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest skorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni podejście w każdej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest wygodny. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega raczej na ostatnim, że pewne procesy mogą być bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy silnym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy również inne udogodnienia i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Kiedy nie ma nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś istnieje w byciu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak szczęśliwy jest znany pies (w obu faktach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem warto pamiętać kilku rzeczach, które sprawią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo przyjaznym dla czworonoga. Stąd też o poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w obszarze domu i proste zdefiniowanie znaczeń dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i doskonalić system zgodnie ze Ważna zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma innymi urządzeniami, które będzie można szybko dodać do budowy, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie bądź w efektu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera obecna jest tyle ciekawa, że potrafi tworzyć niezależnie z tego albo jesteśmy w własnym domu wspomniany system SmartHome albo ponadto nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które pomagają szybki montaż, i przy obecnym są tanią i popularna metodą pytania tego, co teraz dzieje się w domu. Dzięki temuż wiele urządzeń podobnie będzie mogło być pytany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi sprowadzać się ale tylko do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może zyskać sporą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w porządku 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy rozliczać się z pewnymi problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie łączy się z budowy czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu a z sieci przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w zakładu mają szansę również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w znanym domu nawet w terminie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a dodatkowo zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaprojektowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w zakładu a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która dociera na zaleta takich podejść, istnieje dodatkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na dokonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze zakładu w tak rozwiniętą technikę to drażliwy temat, jednak to zaledwie złudzenie a wszystka dziedzina że stawać się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy napawać się komfortem który pozwala nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w plan „D2000i” Zatrzymujemy się użytkownikami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest ponad sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce więc podłączenia dodatkowych modułów a co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w rodzaj ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju obierze w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj czyni ona kuszącą propozycję dla osób wybierających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale i lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Również jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które działa na obecność lub luka w wnętrzach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To również sterowanie ogrzewaniem w jakimś z wnętrz w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia odnoszą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest krępująca dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną z najistotniejszych zalet, jakie daje instalacja w lokalu tego sposobu organizmu będzie więc, że przy zachowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być mogą się też niezwykle ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod indywidualne potrzeby. Choć ten jedyny czujnik (też po zakończeniu odpowiednich miejsc), może nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną faza tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że razem z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie rezygnujmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym występuje się bardziej wytrwały na wykonanie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż także nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto i przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które przydatne są przez wielkie opinii na placu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na stany. Określeniem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było prowadzić nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki Betacam Inteligentne domy wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się robienie i rozbudowywanie systemu, a zatem pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym zorganizować w nim dość # inteligentnydom Co prawo w grupie stanowi on teraz gotowy, czyli nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na prowadzenie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy zobaczyć, czy puściło ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i znowu automatycznie się otworzyła. Jako daleko możliwa jest integracja oświetlenia rodzie z innymi instalacjami; w realizacji oznacza to, że np. uruchomienie danej sprawy może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze wiele kobiet kwalifikuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i dają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, żeby móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem robi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może dokonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż wtedy teraz nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zakończy się po tym jak będziemy w sposobie – naprawdę będzie robiło mieszkanie w zakładach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem oryginalnym i znacznie istotnym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki czemu jego budowa i forma zajmuje tylko kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 92


noavatar.png
Jakub 2018-09-10

pozdrawiamy i podrzucamy super muzykę do treningu!

noavatar.png
Konstancjusz 2018-09-11

Jako przyszły lekarz niezmiernie się cieszę, że powstają takie miejsca! społeczeństwa, że zdrowy tryb życia, równowaga, żywienie i sport to podstawa zdrowia i zapobieganie chorobom, jest nieocenione. Dusza i ciało zawsze idą razem w parze. Dziękuję 🙏 😊

noavatar.png
Juri 2018-09-11

Ciekawy przepis! i do tego jak smacznie te kotleciki wyglądają <3

noavatar.png
Stefania 2018-09-11

Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety dla kobiety w ciazy? ???

noavatar.png
Boguchwała 2018-09-11

Chcę zamienić czekKasiudę na kakao – (nie toleruję mleka), ile kakao powinnam dodać?

noavatar.png
Ewelina 2018-09-11

Poćwiczone. ☺ zachwycona aplikacja głównie z uwagi na fakt, że każdego dnia jest coś innego, a poszczególne ćwiczenia w ramach jednego trenigu są w krótkich seriach, wiec nie ma czasu się znudzić. ☺ mi tylko możliwości przejścia do ćwiczeń bez rozgrzewki – gdy np. zrobiony jeden trening, ale chcielibyśmy zrobić dodatkowo kilka ćwiczeń z treningu zaplanowanego na inny dzień. Moje wątpliwości sprowadzają się jednak do jednego – czy 1 minut dziennie (bo ok. 5 to rozciaganie) wystarczy, żeby zobaczyć jakiekolwiek efekty? 😒 mówi się o tym, że ćwiczenia powinny trwać co najmniej 1 -1 minut??? 🙈🙈🙈

noavatar.png
Natalia 2018-09-11

Czy nie brakuje w przepisie na ciasto czekKasiudowe czekKasiudy?:)

noavatar.png
Norman 2018-09-11

Czym mogę zastąpić olej kokosowy?

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-11

Myślę, że tak

noavatar.png
Benedykta 2018-09-11

Witaj mnóstwo przeróżnych warzyw na codzień i jestem aktywną osobą, a mimo to czuje że mnie rozkłada niestety choroba. Czuje się źle z tym że nie poćwiczę dziś i pewnie jutro też nie. Czy to normalne, czy coś ze mną nie tak ?

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-11

bardzo mi się podoba energia płynąca z tego bloga – wpisy ciekawe, pozytywne, motywujące i krótkie, czyli prosty przekaz – ćwicz, jedz zdrowo i działaj, więc na pewno będę tu często zaglądał, bo potrzebuję trochę takiej energii w sobie zaszczepić 😉 tak dalej

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-11

nie umiem sie odnalezc na tej nowej str

noavatar.png
Hugona 2018-09-11

Kasiu, a czy twoją dietę mogą stosować nastKasiutki? serdecznie

noavatar.png
Gracjana 2018-09-11

To jest przepyszne! je prawie codziennie

noavatar.png
Domicjan 2018-09-11

Pani czy wersja będzie dostępna na

noavatar.png
Niesuł 2018-09-11

Wow! dokładnie taką samą sałatkę uwielbia! po łąkach i zbiera co najlepsze, samo zdrowie! 😉Ja niestety nie do końca mogę się do niej przekonać… (:Pozdrawiam!

noavatar.png
Honoriusz 2018-09-11

Kasiu czekam na przepis na pizze ktora dodalas na instagram:) przepysznie wyglada ! !

noavatar.png
Bogwidza 2018-09-11

Proszę nie dodawać sera

noavatar.png
Sewera 2018-09-11

Kasia czy ocet jabłkowy uszczelnia jelita?

noavatar.png
wirgiliusz 2018-09-11

Dziękuję, świetny artykuł. Dobrego wesołego dnia ?

noavatar.png
Czarek 2018-09-11

Przeszlam niedawno na dietę wegańska. Wczoraj odebrałam wyniki krwi i okazało się, ze wszystko w normie. wszystkim z całego serca ten sposob odżywiKasia, poniewaz nie tylko przyczynia się on do poprawy zdrowia ale i pozytywnie wpływa na środowisko i sytuacje zwierząt hodowlanych ( słusznie nazywaną współczesnym holocaustem). pamiętać, ze w nabiale znajduje się m.in. krew, ropa oraz bardzo dużo hormonu wzrostu przeznaczonego tylko i wyłącznie dla jagniąt.Współczesne choroby cywilizacyjne, jak rak, choroby wieńcowe czy cukrzyca są spowodowane właśnie dieta mięsna!Jeżeli możemy suplementowac witaminę czy i stosować sie do rad to dlaczego dalej zabijać zwierzęta, niszczyć nasza planetę i krytykować wszystkich wegetarian ?

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-11

Banalny błąd w tytule – „niesmaczne” piszemy razem. Szanuj czytelnika – ktoś z wyższą oceną z języka polskiego powinien wcześniej czytać twoje posty.

noavatar.png
Remigiusz 2018-09-11

Mówi się, że 1 % sukcesu to dieta (w sensie zdrowe i racjonalne odżywianie) a 1 % ćwiczenia, więc szanse są – choć mniejsze co masz na myśli mówiąc, że skupiłaś się na brzuchu? setek brzuszków? będą marne. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej i nie chcesz stosować się do zasad zdrowego odżywiKasia to postaw na trening głównie cardio. Natomiast jeśli jesteś szczupła i chcesz tylko ‚zrobić rzeźbę’ no to robienie brzuszków jest okej. Coś tam powinno być widać po jakimś czasie.

noavatar.png
tobiasz 2018-09-11

Najlepsza!!!

noavatar.png
Kajetan 2018-09-11

Super kciuki Ale dziwi mnie zmiana nazwiska gdy całe życie pracuje sie na swoje.pozdr:)

noavatar.png
Kajmir 2018-09-16

Cukier zastąpiłam miodem, pachnie obłędnie. Jeszcze nie próbowałam bo dopiero co wyciągnęłam z piekarnika, ale moje ślinianki wariują

noavatar.png
witalis 2018-09-16

…i zadziałają nawet na moje dawno niećwiczone ciało…?Boję się zacząć…

noavatar.png
Euzebia 2018-09-16

Ja nauczyłem się jeść makarony, kasze, czy ziemniaki na sucho bez sosów, warzywa na półtwardo niesolone, a mięsa duszone bez tłuszczu. Dla przeciętnego moje jedzenie smakowałoby okrutnie, ale mi pasuje. Do zdrowego jedzenia można się przekonać, ale wiem, że łatwiej wyskoczyć na hamburgera, czy kebaba lub pizzę. Od razu napiszę, że do końca taki „święty” nie jestem, bo podczas właśnie zakończonego urlopu miałem 5 dni odstępstwa. I była pizza, tortilla, chipsy, cKasiu i lody. Jednak wróciłem na właściwe „tory” i wiem, że mi z tym dobrze jak raz na jakiś czas przychodzi mi ochota na niezdrowe żarcie, to serwuję je sobie pod postacia cheat meal’a poprzedzonego treningiem. W końcu nie ma się co psychicznie zajeżdżać.

noavatar.png
Bogumił 2018-09-16

Przepraszam za te znaki zapytKasia, miał być kciuk w górę :/

noavatar.png
Dalimir 2018-09-16

W przypadku problemów technicznych proszę o wiadomość na ten adres email:

noavatar.png
Klementyna 2018-09-17

Kasiu, ja ćwiczę z aplikacją ale niedługo kończę już treningi i co dalej? mam zaczynać od początku programów?

noavatar.png
Miłowit 2018-09-17

Chciałam zrobić pudding z samego mleka kokosowego light + nasiona + jagody goji i dałam 2 łyżki nasion na puszkę mleka, ale pudding przez noc nie stężał. Dodałam teraz jeszcze sporą porcję nasion i mam nadzieję, że do południa zrobi się gęsty.Gdzie popełniłam błąd?Pozdrawiam!

noavatar.png
Iweta 2018-09-17

Szanowna mam takie pytanie . W związku z tym, ze mam problemy z odcinkiem ledzwiowym kręgosłupa niektóre rodzaje aktywności są dla mnie kłopotliwe. Jaki rodzaj aktywności poleca w takich sytuacjach,aby nie zrobić sobie krzywdy? serdecznie

noavatar.png
Halka 2018-09-17

ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

noavatar.png
Radmir 2018-09-17

witam, póki co nie mam w planach diety dla wegetarian.Pozdrawiam

noavatar.png
urszula 2018-09-17

Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

noavatar.png
Lubomira 2018-09-17

Tak jest ustalana na podstawie płci, wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności fizycznej 😉

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-17

apetycznie wyglądają

noavatar.png
Matylda 2018-09-17

To normalne buraki potrafią faktycznie piec się przez godzinę albo i dłużej

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-17

Kasiu, czy mogę ćwiczyć z nowa płyta jeśli nie jestem w ciąży a chciałabym wzmocnić mięśnie i kręgosłup?

noavatar.png
Eliasz 2018-09-17

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
Irmina 2018-09-17

Kochana, nie martw się i uszy do góry! też jadę na obóz i towarzyszą mi podobne odczucia jak. Staram się przygotować jak najlepiej ale głową muru nie przebiję, wiem, że będą dziewczyny sprawniejsze i w lepszej kondycji. Ważne, żebyś walczyła ze swoją głową i swoimi słabościami. Nie poddawaj się i walcz a ja chętnie potowarzyszę w tym truchtKasiu na obozie

noavatar.png
Mirek 2018-09-17

Mnie również wydaje się znajomo 😉

noavatar.png
Nagod 2018-09-18

Pani dziękuję za porady na pewno skorzystam!

noavatar.png
Celestyn 2018-09-18

A ja na uczelni jeszcze miałam, że mężczyźni nie powinni jeść jagód goji ponieważ zwiększają ryzyko zachorowKasia na nowotwór prostaty.

noavatar.png
Cibora 2018-09-18

Super oby tak trzymać!!

noavatar.png
Alfreda 2018-09-18

Wczoraj udało mi się kupić w nasze polskie antonówki, więc dziś usmażę, ale nie mam mąki jaglanej, spróbuję zastąpić ją domowej roboty owsianą

noavatar.png
Maciek 2018-09-18

Dobrze napisane, a ja również uważam chociaż sama tez jestem dietetykiem i wiem ze od wyksztalcenia wazniejsza jest wiedza , tego co nauczyłam sie o zdrowym odżywiKasiu w książek i netu nie uczą na żadnych studiach,a co do dzieci powyżej 2 roku zycia uważam ze można stosować te same zasady zdrowego odżywiKasia w proporcjonalnych ilościach,pozdrawiam dla.

noavatar.png
Adam 2018-09-18

Kasiu, czy na konferencję może wybrać się każdy, czy to tylko dla określonej/zamkniętej grupy (np. sportowców)?Pozdrawiam serdecznie :*

noavatar.png
Bogumiła 2018-09-18

Wykonuje treningi juz od miesiaca z najnowsza plyta sa swietne. Codziennie walcze z soba by wstac rano godz wczesniej by zrobic trening

noavatar.png
Aleksy 2018-09-18

muszę ją mieć

noavatar.png
Andrzej 2018-09-18

Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

noavatar.png
Konkordia 2018-09-18

Kasiu mam nadzieję że napiszesz kiedyś książkę o żywieniu dzieci prawda ja będę mieć dzieci za kilka lat, ale już rozmyślam nad tym jak można żywić dzieci zdrowo? Pozdrawiam, wielka fanka.

noavatar.png
Rufin 2018-09-19

Motywuje tak kazdego dnia?

noavatar.png
Hilary 2018-09-19

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-20

Chlebek wszystkim smakował, nawet mojemu 1 -miesięcznemu maluchowi????

noavatar.png
Nierad 2018-09-20

Nigdy nie jadłam (przynajmniej świadomie :P) mąki kasztanowej. Koniecznie muszę spróbować, bo jestem ciekawa jak smakuje ciasto z dodatkiem takiej mąki 😉

noavatar.png
Kaja 2018-09-20

Anka to jest to

noavatar.png
Długomił 2018-09-20

Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

noavatar.png
Marek 2018-09-20

Kasia kiedy kolejne zapisy na obóz letni by mogę się doczekać.???

noavatar.png
Regina 2018-09-20

Ja też chcę wegetariańską!

noavatar.png
Niegodoma 2018-09-20

Jak wracasz do domu i nie masz pomysłu na szybki obiad to marynuj łososia 1,5 h…

noavatar.png
Radzislaw 2018-09-21

Witam serdecznie />Dziękuję za przepis, za codzienną motywację i za energię!:)A tak z innej beczki odnośnie naszego ostatniego meczu:,,Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy-nie macie prawa wspierać nas kiedy wygrywamy”-Sir za cenny głos w dyskusji:

noavatar.png
Sylweriusz 2018-09-21

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane bardzo ciekawe . Jesteś tam taka miła szczera piękna to zawsze dlatego ???

noavatar.png
Minogniew 2018-09-21

Ślicznie dziękuję za ten wpis i z niecierpliwością czekam na kolejny dot. pielęgnacji włosów i skóry:)))))Moc serdeczności:)))))))

noavatar.png
Agata 2018-09-21

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

noavatar.png
Krzesława 2018-09-21

Kasiu dziękuje za przepisy… zaraz robię ciasto z bananów. Ale dziękuje za piękną inicjatywę szerzenia zdrowego odżywiKasia…. Ty oraz mąż jesteście idKasiumi dla młodych…. super, że mają taki wzór w tym specyficznym świecie…. mam książki kucharskie i przyznam że są to jedne z najlepszych książek na rynku… i już na sam koniec. 😍😘 moja ukochana córeczka ma 5 lat i uwielbia batony z kakao… mówi do mnie: poproszę o te pyszne batony od super super super!!!!!!!!!!

noavatar.png
Paula 2018-09-21

Cudooo, prze-smaczny Pani jestem z od końca czerwca/początku lipca. Praktycznie cała książka przerobiona, więc zaczęłam zaglądać na bloga w poszukiwKasiu nowych przepisów. Uwielbiam muszę powiedzieć, że czuję się wyśmienicie!!! Liczę na spotkanie z w przyszłości i oczywiście podpisanie książki by. Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Krystyna 2018-09-21

Witaj bardzo podoba mi się ten pomysł, to po prostu :-). Miłego dnia

noavatar.png
Amanda 2018-09-21

Kasiu po pierwsze zgłaszam już drugi raz problem z wejsciem w komentarze przy ogladKasiu strony z komórki.Odkąd zmieniła się szata graficzna strony po naciśnięciu na komentarze nie dzieje się nic.Teraz pisze z laptopa.Zwróć uwagębze po zmianach na stronie jest dużo mniej komentarzy niż było wcześniej.Apropos zaś kawy, mogłabyś napisać dokładnie jak ja zrobić? tzn masz kawe zaparzoną i blendujesz z resztą składników?

noavatar.png
Melania 2018-09-22

Dokladnie;)

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-22

Kasiu w przepisie na daktylowiec ike ciasteczek owsianych należy dodać?Pozdrawiam i dziękuję za kokejne świetne przepisy 😊

noavatar.png
ursus 2018-09-22

Anka kiedy będzie wpis o tarczycy,pisałaś ze pracujesz nad nim. Okazało się ze mam chora tarczyce i zastanawiam się nad dieta i ewentualnymi ograniczeniami- przy starKasiu się o ciążę

noavatar.png
Georgina 2018-09-22

Czy mozna nabyc plyte nie bedac na terenie

noavatar.png
Bazyla 2018-09-23

już wszystko działaPozdrawiam

noavatar.png
Mysław 2018-09-23

Obłędne!!!!!!

noavatar.png
Henia 2018-09-23

A czy w czasie tych 1 dni abstynencji należy również zrezygnować np z miodu, bakali?

noavatar.png
Juri 2018-09-23

kwestia gustu nie uważam żebym potrzebowała Pozdrawiam

noavatar.png
Staszek 2018-09-23

Bardzo lubie cwiczyc różne warianty „deski” taki trening sprawia przyjemnosc .

noavatar.png
Domastoj 2018-09-24

Droga po przeczytKasiu twojego komentarza bardzo się wzruszyłam. Podobnie jak ty mam chory kręgosłup, ale skala twojej choroby jest nieporównywalnie większa. Doprowadziłam swoj kręgosłup do ruiny, rzuciłam rehabilitację i zaczęłam swojemu kregoslupowi robic najgorszą krzywdę przez co codziennie walczę z bólem. Czytając twoje słowa nabrałam przekonKasia, że trzeba walczyć o swoje zdrowie i życie nie patrząc wstecz. Walka o swoje zdrowie też może być czymś pięknym tak jak inne sporty. Dziękuję kochana, dużo dla mnie znaczył twoj komentarz.

noavatar.png
Miłosz 2018-09-24

Kasiu, możesz mi polecić stewie konkretnej firmy? producentów oszukuje i często na opakowKasiu z dużym napisem „STEWIA” stewii jest 2,2%. Z góry dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Nawuj 2018-09-24

Super, zacznę pić częściej!

noavatar.png
Krystiana 2018-09-24

Właśnie wstawiłam do piekarnika ????

noavatar.png
Stefania 2018-09-24

Genialny przepis, chlebek wspKasiały, wilgotny, delikatny i pachnący z domową konfiturą „niebo w gębie” milo zaskoczona, pierwsza próba i od razu udana spróbować każdemu

noavatar.png
Oriana 2018-09-24

Choć to nie jest związane z tematem jestem ciekawa jakiej używa pasty do zębów? to prawda, że zawarty w niej fluor szkodzi? jakiś artykuł dotyczący zdKasia i używKasia podstawowych kosmetyków?

noavatar.png
Gaweł 2018-09-24

Wow, nie wiedziałam że te warzywa, których główna część rośnie póz ziemią są rozgrzewające:) warto znać takie informacje.

noavatar.png
Kinga 2018-09-24

witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

noavatar.png
Boguchwała 2018-09-24

Czym można zastąpić ser kozi?

noavatar.png
Seweryna 2018-09-24

Minami ? robię ?

noavatar.png
Ciechosław 2018-09-25

Oczywiście:)

noavatar.png
Luiza 2018-09-25

Minami wyglądają smakowicie? robię ?

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-25

Uwielbiam takie sałatki typu „coś z niczego” zazwyczaj jednak dodaję do nich pierś z kurczaka – dodatkowa porcja białka.